Coś dla małych księżniczek ...

Chyba każda mała księżniczka marzy o kucyku ... oczywiście realnie to morzenie nigdy się nie spełni ale można zrobić małą niespodziankę swojej królewnie i podarować jej kubek z kucykiem.
U mnie chrześniaczka była przeszczęśliwa (nie wiem czy takie słowo istnieje :) ... chodziła i wszystkim pokazywała jaki kubeczek ma.

A pomysł na kubek wziął się, że im mała jest starsza tym gorzej coś jej kupić na urodziny. Więc poszło pytanie do siostry na jakim etapie uwielbienia jest Lilka? Padło Kucyk Pony ... no to niech się stanie kucyk pony ... oczywiście różowy ... niestety nie pamiętam już jak się nazywa. Bo dla niewtajemniczonych każdy z kucyków ma imię :) no ja niestety nie jestem na bieżąco z bajkami więc dla mnie to jest tylko różowy kucyk :)



Oczywiście jak kucyk to musi być i tęcza ... no bo skąd kucyki wzięłyby się na ziemi ... helooo :) 


Komentarze

Popularne posty