Coś na początek ...

Witajcie,
na początek chciałabym się Wam przedstawić i zaprezentować moje prace. Nie znam się na blogach dlatego proszę o wyrozumiałość w kwestii pisania ... mam nadzieję, że się rozkręcimy i będzie to ciekawe doświadczenie.
Do tej pory bawiłam się wyłącznie masą solną i w kolejnych postach zaprezentuje Wam również moje prace.  Od niedawna zapoznaje się z gliną. Jest świetna choć dużo bardziej wymagająca od masy solnej.

Przedstawiam Wam kubek ze słodkim misiem.



Misio tuli swoją ukochana babeczkę z lukrem i polewą truskawkową. Coś idealnego dla łakomczuszków.



Komentarze

Popularne posty