Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecane

ahh słodkości ...

Mam małe opóźnienia w stawianiu i opisywaniu kolejnych kubeczków ... a tym razem i słoiczka :) Na dzień mamy powstał słoik na słodkości. No bo gdzie chować te cukiereczki i ciasteczka do kawy. Od razu kawa inaczej smakuje, gdy możemy obok postawić słoiczek ze słodkościami. Stawiając taki słoiczek, gdy przyjdzie koleżanka na kawkę wzbudzi zachwyt i małą zazdrość :) Ten słoik powstał dla Mamy Wiesi, aby każdy wiedział gdzie Wisia chowa swoje cukierki :)  

Najnowsze posty

Coś dla małych księżniczek ...

Coś na początek ...